Obsah

Co chystáme pro sezónu 2020

Typ: ostatní
Zima vždy patří přednáškám a akcím na „malém zámku“, ani letos tomu není jinak. Za sebou máme již Tříkrálový koncert, odhalení pamětní desky J.V. Hellicha a přednášku o B. Němcové. 28.2. dojde k promítání krátkých černobílých filmů z našeho regionu, v dubnu vás pozveme na pokračování přednášky z cest Vladimíra Hauka. Hlavní sezónu zahájíme karnevalem pro děti v sobotu 4.4. Následovat budou 30.4. Čarodějnice, dětské sbory si zazpívají 23.5, začátek června patří dětskému dni. Po roční pauze se do Choltic vrací Řemesla 5.6. pro školy a 6.6. pro veřejnost.
Letošní novinkou je 11.7. akce pracovně nazvaná „Veteráni na zámku“ kde si budete moci prohlédnout stará auta a motorky různých značek. Chybět snad nebudou ani novinky značky Harley Davidson či Indián. Druhou novinkou, která je v tuto chvíli v jednání je podvečerní divadelní představení na nádvoří zámku či přímo v zámku.
Následují tradiční akce jako Pivní slavnosti, benefiční festival Choltický deštník, Burčákové slavnosti, Choltické podzimní slavnosti, Mladá vína atd.
Jelikož jsme stále dotazováni na „strašidla“, tak rovnou odpovím, ano Strašidla na zámku budou 7.11. Připravujeme nové „strašidelné“ téma a nový delší venkovní okruh, nechte se překvapit.
Na viděnou na zámku. Lukáš Rychtecký, kastelán.

Vytvořeno: 6. 2. 2020
Poslední aktualizace: 6. 2. 2020 11:39
Autor: