Vítejte na zámku Choltice

Vážení návštěvníci, vítejte na oficiálních stránkách zámku Choltice. Na rok 2018 jsme pro Vás opět připravili několik zajímavých akcí. Více se dozvíte v sekci Akce na zámku (Kulturní akce). Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Více z této kategorie: 25.11. Přehlídka mladých vín »
 • 7.4. Trampské odpoledne a vernisáž výstavy "O trampingu"
  7.4. Trampské odpoledne a vernisáž výstavy "O trampingu"

  Tuto sobotu zahájíme "Trampské odpoledne" ve 14 hodin vernisáží výstavy na "Malém zámku" věnované právě trampingu. Od 14:30 pokračujeme pod zámkem v parku posezením u ohně, opékáním špekáčků, zazpívá Tulák Chárlí a kapela Country Colaps, pro děti jsou připraveny různé soutěže, postaveno týpí... Pěkné počasí objednáno! ?

 • Otevírací doba o Velikonocích
 • Nabídka na výlet pro MŠ a ZŠ
  Nabídka na výlet pro MŠ a ZŠ

  Zámek Choltice nabízí možnost „jarního výletu“ pro mateřské a základní školy ( vhodné pro 1. – 3. třídy) na loutkové představení „ZA POHÁDKOU S CHOLTICKÝM VODNÍKEM“ na zámku v Cholticích u Přelouče (okres Pardubice).

  Jedná se o prohlídku expozice muzea vodníků a černého divadla zakončenou černodivadelním představení ( 2 pohádky) hrané v prostorách našeho černého divadélka.

  Více informací se dozvíte na plakátu.

  Nad tuto nabídku lze individuálně využít možnost procházky rozlehlým zámeckým parkem s kaskádou několika rybníků.

  V případě Vašeho zájmu o prohlídku a divadelní představení prosíme o objednávky na tento   email :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  , nebo na telefonním čísle: 734 257 579

  Každá objednávka musí obsahovat tyto údaje:

  1) datum + čas představení či prohlídky (vždy každá celá hodina)
  2) název školy
  3) počet platících osob
  4) telefonní spojení
  Každou přijatou objednávku potvrdíme v co nejkratším možném termínu.

 • 7.4. "Trampský den" a vernisáž výstavy
  7.4. "Trampský den" a vernisáž výstavy

  Zveme vás na výstavu věnovanou TRAMPINGU. Vernisáž se uskuteční 7. dubna ve 14 hodin a bude pokračovat "Trampským dnem" s doprovodným programem. U ohně zahraje Tulák Chárlí z Prahy, vystoupí kapela Country Colaps, své umění předvede trmpský řezbář, pro děti budou připraveny různé aktivity spojené s přírodou. 

  Výstava bude přístupná od 7.4. do 4.5. otevřeny vždy ve středu, čtvrtek a pátek od 15.00 do 19.00. Víkendy od 10.00 do 16.00.

 • 31.3. Zahájení sezóny karnevalem pro děti
  31.3. Zahájení sezóny karnevalem pro děti

  Zveme vás na zahájení sezóny karnevalem pro děti. Začátek ve 14 hodin. Při pěkném počasí se akce uzkuteční na nádvoří zámku. Pro děti jsou připraveny soutěže, diskotéka, ručně poháněný kolotoč, střelnice, šlapací káry a koloběžky. V 15 hodin vystoupí kouzelníci! Vstupné doborvolné, děti v maskách vstup zdarma! Při špatném počasí bude akce přesunuta do zámeckého sálu s obměněným programem.